Časté otázky – FAQ

1/ Páčia sa mi vaše stierky. Môžete mi povedať koľko stojí m2 ?

Veľmi častá otázka. Bohužiaľ cenu realizácie nie je možné stanoviť ako cenu za m2, ale vždy ako celkovú cenu realizácie, ktorá sa dá následne prepočítať ako cena za m2. Cenu ovplyvňuje mnoho faktorov – voľba stierky, farebný odtieň, lokalita realizácie, rozmery steny a hlavne jej členitosť a v neposlednej rade stav steny (rovná, krivá, nová, namaľovaná - kvalitným, či nekvalitným náterom), atď. Všeobecne platí, že čím menšia zákazka, tým vyššia cena za m2. Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku len a len pre Vás.

2/ Chcem ušetriť, predajte mi iba materiál, pracujem s podobnými materiálmi a tak si viem všetko urobiť sám

Aj keď existujú ľudia, ktorí si urobia všetko sami za polovicu a na polovicu, my zastávame názor, že každý by mal robiť to, čo vie a čomu rozumie. Obkladač obkladá, maliar maľuje a my realizujeme originálne steny. 

Používame špeciálne a veľmi drahé náradie, ktoré je pre realizáciu nevyhnutné. Samotná aplikácia je tiež veľmi špecifická a je nevyhnutné poznať vlastnosti konkrétneho materiálu. Aby sme mohli garantovať kvalitu prevedenia - na rozdiel od ostatných sme sa rozhodli nepredávať samostatný materiál. Každá zákazka s materiálmi Decorative je tak vykonaná riadne zaškoleným personálom. Iba tak môžeme garantovať najlepšie možné prevedenie každej zákazky.

3/ Je Vaše stierka odolná (proti nárazu, poškodeniu1)?

Áno v našom sortimente máme stierky, ktoré sú opraviteľné i v prípade väčšieho poškodenia. Pri výbere stierky je potrebné vždy obrať ohľad na jej očakávanú funkciu a vziať na vedomie riziko prípadného poškodenia (frekventované priestory, malé deti, bary - reštaurácie). 

4/ Je cena realizácie konečná? 

Cena ponúkanej realizácie je konečná, pokiaľ nám zákazník poskytne pravdivé nami požadované informácie. Cenovú ponuku vždy vypracujeme na základe informácii od zákazníka, ktoré ešte pred realizáciou overujeme, či sa skutočne zhodujú s realitou.

5/ Prečo Decorative?
Veríme, že hlavne preto, že sa vám naše stierky páčia. Vďaka veľmi blízkej spolupráci výhradného zástupcu pre CR a SR vám môžeme ponúknuť veľmi zaujímavé ceny realizácie - materiál kupujeme priamo od výrobcu. Každopádne namaľovať stenu na bielo vyjde lacnejšie, ale určite to nie je dôvod, prečo sa na naše stránky pozeráte.

Časté otázky – FAQ

V tejto kategórii nie sú žiadne produktyCopyright © 2018 decorative.sk Všetky práva vyhradené.

Tento eshop je vymakaný cez eshopion.sk

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

Staňte sa prémiovým zákazníkom a získajte prístup k limitovaným zľavám a akciam